Prístav nádeje

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Pozvánka na slávnostné odovzdávanie potravinovej pomoci vo Zvolene a v Banskej Bystrici

E-mail Print PDF

  Je nám potešením oznámiť Vám, že vďaka úžasným ľuďom sa nám podarilo pripraviť všetko tak, aby sme mohli zrealizovať výstup projektu s názvom „Výzva k spolupatričnosti“. 

 

 Cieľom pomoci bolo zrealizovanie zbierky ošatenia a hračiek (zánovných), prípadne potravín dlhodobej spotreby a pomôcť rodinám v sociálnej a hmotnej núdzi (ako aj rodinám s členom so zdravotným postihnutím) prežiť tak dôstojnejšie nadchádzajúce vianočné sviatky.

Do uzávierky sme obdržali 48 žiadostí. 

Aj keď ide o 6.-ty ročník tejto pomoci, tento ročník je výnimočný, pretože chýbali finančné prostriedky na jeho realizáciu. No napriek tomu, Vám teraz píšeme a tešíme sa, že sme spoločne pomohli 18 rodinám, resp. až 61 osobám (počet sa ešte môže navýšiť v závislosti od financií, ktoré sa nám podarí ešte zarobiť predajom/získať darom) pripraviť krajšie, štedrejšie Vianoce. O tom, ako sa nám to podarilo sa dozviete na osobnom stretnutí...

Týmto Vás srdečne pozývame na slávnostné odovzdávanie potravinovej pomoci (ako aj zánovného ošatenia a hračiek), ktorá je rozdelená do dvoch stretnutí a to:

14. decembra o 16:30 v Penzióne Q vo Zvolene (adresu nájdete tu: http://www.penzionq.sk/kontakt.html)

a

16. decembra o 14:00 na Farskom úrade – Fončorda, Internátna 14 v Banskej Bystrici (mapku nájdete tu: http://foncorda.fara.sk/farsky_urad.php)

V Banskej Bystrici súčasne a následne po odovzdaní pomoci prebehne aj realizácia ďalšieho projektu – Vianočná kapustnica pre ľudí v núdzi a priateľov.

Všetky projekty sú verejné a preto sa ich môžu zúčastniť aj darcovia, podporovatelia občianskeho združenia, priatelia a naši partneri. Z kapacitných dôvodov je však NUTNÉ nahlásenie sa prostredníctvom zaslania e-mailu na   This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it  alebo zavolaním/napísaním SMS na 0903 518386. Nezabudnite prosím uviesť, do ktorého mesta sa hlásite (Zvolen alebo Banská Bystrica). 

Ak Vám bude účasť potvrdená, je potrebné dostaviť sa 15 minút vopred, je to veľmi dôležité. Taktiež Vás prosíme o uvedenie počtu osôb, ktoré s Vami prídu ako aj informáciu o tom či prijímate aj naše pozvanie na vianočnú kapustnicu (týka sa tých, ktorí prídu na projekt do Banskej Bystrice).

Ďakujeme, že nám pomáhate pomáhať a tešíme sa na osobné stretnutie.

 

 

 

 

 

 

 

Anketa

Pociťujete potrebu posunúť sa v živote, alebo v práci?
 

Vyhľadávanie

Kto je on-line

We have 89 guests online

Návštevnosť

Members : 76
Content : 111
Content View Hits : 136216