Prístav nádeje

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Podporte nás online hlasovaním a vybudujeme prvú bezbariérovú, inkluzívnu športovo-rehabilitačnú fitness zónu

E-mail Print PDF
Priatelia, Zvolenčania, podporovatelia z celého Slovenska... Možno ste zachytili v uplynulých dňoch informáciu o tom, že náš ďalší projekt získal podporu vďaka čomu sa dostal do 2.kola. Aby sme však uspeli a mohli projekt uskutočniť, potrebujeme Vašu pomoc - Váš online hlas Smile.

 

 

 

 

Priatelia, Zvolenčania, podporovatelia z celého Slovenska...


možno ste zachytili v uplynulých dňoch informáciu o tom, že náš ďalší projekt získal podporu vďaka čomu sa dostal do 2.kola 
JAby sme však uspeli a mohli projekt uskutočniť, potrebujeme Vašu pomoc - Váš online hlas Embarassed.

 

V polovici septembra sme zriadili a otvorili prvé bezbariérové detské ihrisko vo Zvolene Wink a teraz prichádzame s prvou Bezbariérovou, inkluzívnou športovo-rehabilitačnou fitness zónou pre všetkých Kiss  (foto a bližší popis nižšie a na stránke hlasovania).

 

 

Hlas nám môžete dať tak, že si vyberiete Banskobystrický kraj a v ňom projekt Bezbárierová inkluzívna športovo-rehabilitačná fitness zóna od Prístav nádeje tu: https://www.nadaciavub.sk/komunitne-granty/

 

Hlasovanie prebieha tak, že zadáte svoje telefónne číslo obratom Vám bezplatne príde overovací kód potrebný pre dokončenie hlasovania. Ten potom vložíte do políčka a odošle Váš hlas. Hlasovanie prebieha v termíne od 26.11. do 9.12.

Nadácia VÚB podporí grantom do 5 000 € celkovo 32 projektov, a to 4 v každom z 8 krajov, ktoré v hlasovaní získajú najviac hlasov.

 

Cieľom projektu Prístavu nádeje je vybudovanie prvej špecializovanej bezbariérovej, inkluzívnej športovo-rehabilitačnej fitness zóny na Slovensku, a to vo Zvolene. Zakúpením cvičebných pomôcok a posilňovacích zariadení (so zreteľom na potreby vozičkárov) sa deťom, mladým i seniorom s poruchami svalového tonusu a pohybového aparátu zabezpečí bezodkladná rehabilitácia, ktorá môže ovplyvniť ich telesný vývoj a zlepšiť tak ich zdravotný stav. Keďže naše projekty spájajú, zóna bude obsahovať aj komponenty, ktoré dokážu využívať aj ľudia bez zdravotného obmedzenia, čím docielime na jedom mieste inklúziu v praxi.

 

Ďakujeme za Vaše hlasy a zdieľanie Smile. 

Urobíme všetko preto, aby bol aj tento projekt prínosom pre mládež, seniorov i osoby so zdravotným znevýhodnením.

 

 

 

 

Anketa

Pociťujete potrebu posunúť sa v živote, alebo v práci?
 

Vyhľadávanie

Kto je on-line

We have 9 guests online

Návštevnosť

Members : 242
Content : 184
Content View Hits : 361439