Prístav nádeje

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Darovali sme Vianoce

E-mail Print PDF

 Rozdali sme 340 kilogramov potravín, odovzdali neuveriteľných 42 vriec oblečenia a hračiek, priniesli Vianoce celkovo (vrátane kapustnice) viac ako 50 ľuďom, rodinám so zdravotne znevýhodneným členom Kiss.

 

Raz sa opýtali starého mudrca: "Ako viem, že človek má dobré srdce?" KissMudrc odpovedal: "Nie je to o tom, čo kto hovorí a aký vytvára dojem, ale je to ten pocit, atmosféra, ktorú cítite v jeho prítomnosti. To je dôkaz. Pretože nikto nie je schopný vytvoriť atmosféru, ktorá nie je v súlade s jeho dušou." Smile

...a my si dovolíme povedať, že atmosféra počas obdarovávania bola vianočne výnimočná KissSmile.

Spoznali sme mnohé rodinky s neľahkým osudom, no s úsmevom na perách. Stretli som sme sa s tými, ktorých sme dávno nevideli a s tými, ktorých sme naživo videli prvýkrát. Vystískali sme si deťúrence, bláznili sme sa pri vianočnej fotostene s maskami, smiali sme sa, vynorili slzičky, spapali sme 35 litrov kapustnice, obdarovali dokopy 34 osôb potravinovým balíkom s drogériou o váhe 34 kilogramov, čím sme celkovo rozdali 340 kíl, pri ktorých sme mali až troch malých pomocníkov - Sebiho, Ninku a Tomáška.

Rozdali sme neuveriteľných 42 vriec oblečenia a hračiek, priniesli Vianoce celkovo viac ako 50 ľuďom (vrátane vianočnej kapustnice). Rodinky ako bonus dostali nádherné vázy, domáce Bio zemiaky, sladkosti. Vypili sme čajík aj džúsiky, pojedli koláče, ktoré sme piekli do noci. Zaspomínali sme, nadviazali nové priateľstvá medzi rodinami, poprepájali aktivity, rozdali lásku.  A máme pocit, že sa udialo toho ešte ďaleko viac, len sa nám v hlave predbiehajú ešte myšlienkyLaughing.

 

Toto všetko sa podarilo vďaka úžasným ľuďom, ktorí prispeli finančne, tovarom a najmä svojim časom. Vďaka patrí mnohým jednotlivcom a najmä organizácií Nadácia Orange a SK-NIC, a.s., pani Lapinovej, ktorá rodinám pribalila údeniny, rodine Macoškovej, ktorá prispela drogériou, firme Sanaus, ktorá prispela finančne.

 

 

                    

 

Ďakujeme Vám, že sme mohli byť s Vami a zažiť krásny deň. Ďakujeme, že nám pomáhate pomáhať a rozdávať Vianoce.

Tak čo hovoríte? Cítite tú vianočnú, prajnú atmosféru aj vy?

 

  

 

 

Ďalšie fotografie si môžete pozrieť v albume Vianočná pomoc 2018 na našej sociálnej sieti Facebook - Prístav nádeje tu...

 Ďakujeme! 

 

 

Anketa

Pociťujete potrebu posunúť sa v živote, alebo v práci?
 

Vyhľadávanie

Kto je on-line

We have 19 guests online

Návštevnosť

Members : 242
Content : 184
Content View Hits : 361424