Prístav nádeje

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Podporte nás vo forme 2% z daní, ďakujeme!

E-mail Print PDF

     Vďaka Vašim 2% z dane občianske združenie Prístav nádeje každoročne zrealizuje mnohé zmysluplné verejno-prospešné projekty, prostredníctvom ktorých pomáha ďalším...

 

Ďakujeme za Vaše rozhodnutie prispieť na projekty, ktoré nachádzajú odozvu práve medzi Vami (projekty sú zamerané na zvýšenie kvality života osôb so zdravotným postihnutím, na pomoc ľuďom v núdzi – v hmotnej aj sociálnej, na podporu detí i dospelých, pomoc seniorom).

  V roku 2018 ste nám prispeli sumou 631,37 eur.

V uplynulom období sme aj vďaka Vám tak zrealizovali mnohé podujatia, napríklad sme dofinancovali prvé bezbariérové, inkluzívne detské ihrisko, zrealizovali ďalší ročník Biatlonu (nielen) pre hendikepovaných, výnimočné motivačné stretnutie s americkými vyslancami pre sledge hokej, odovzdali sme potravinové balíky dokopy už takmer 330 osobám v núdzi, zrealizovali módnu prehliadku spoločenských šiat vozičkárov, ale aj Charity dňa – dňa neobmedzených možností, kedy sme hrali živé Človeče, nehnevaj sa a zapísali sa tak do knihy Slovenských rekordov a mnohé, mnohé ďalšie projekty.

Zároveň ďakujeme všetkým umelcom, moderátorom, spevákom športovcom, spisovateľom a mnohým jednotlivcom... inými slovami ľuďom, ktorí nám počas projektov nezištne pomáhajú.

Ďakujeme, že ste našou súčasťou, ďakujeme za Vašu podporu a finančnú pomoc. Aj za tú, ktorú nám preukážete v roku 2019.

Už teraz máme pre Vás pripravené mnohé podujatia – projekty, ktoré spájajú, motivujú, zlepšujú kvalitu života, či dodávajú nádej.

Ďakujeme!

 

 

 

Anketa

Pociťujete potrebu posunúť sa v živote, alebo v práci?
 

Vyhľadávanie

Kto je on-line

We have 14 guests online

Návštevnosť

Members : 242
Content : 184
Content View Hits : 361407