Prístav nádeje

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Získali sme TOP ocenenie sTOPa 2020 v kategórií Top projekt!

E-mail Print PDF

  Získali sme TOP ocenenie sTOPa 2020 v kategórií Top projekt!

 

 

Názov ocenenia sTOPa nesie v sebe myšlienku zanechania stopy aktivitou, angažovanosťou, príkladom dobrej praxe v životoch mladých ľudí aj celej komunity. Poslaním ocenenia sTOPa je zviditeľniť a upozorniť verejnosť na výnimočných ľudí a subjekty, ktoré svojou prácou pomáhajú vytvárať pozitívne prostredie pre život mládeže v každom kraji Slovenska svojim aktívnym občianskym a ľudským prístupom. Cieľom ocenenia je zviditeľnenie hodnoty aktívneho občianstva a participácie. V zmysle štatútu v každej  zo šiestich KATEGÓRIÍ BOLI UDELENÉ OCENENIA. NOMINANT, KTORÝ ZÍSKAL NAJVYŠŠIE OCENENIE  ZÍSKAVALA AJ CENU TOP.

 

Za vybudovanie PRVEJ VONKAJŠEJ BEZBARIÉROVO-INKLUZÍVNEJ FITNESS ZÓNY na Slovensku, vo Zvolene, sme získali TOP ocenenie sTOPa 2020 v kategórií Top projekt roka 2020!

 

 

 

 

Ocenenie  sTOPa realizuje na Slovensku Asociácia krajských rád mládeže v spolupráci s Ministerstvom školstva, vedy, výskumu a športu SR. V roku 2020 je to  2 ročník oceňovania, avšak z dôvodu pandemických opatrení prebehlo oceňovanie Online. 

 

 

 

 Ďakujeme všetkým, ktorým nám pomohli projekt zrealizovať.

 

Anketa

Pociťujete potrebu posunúť sa v živote, alebo v práci?
 

Vyhľadávanie

Kto je on-line

We have 3 guests online

Návštevnosť

Members : 242
Content : 184
Content View Hits : 361399