Prístav nádeje

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Plnili sme Vianočné sny :-)

E-mail Print PDF
 Obdarovali sme rodiny s členom so zdravotným znevýhodnením i osamotených seniorov v núdzi. Budú mať krajšie Vianoce Embarassed
 

Osem rokov, rok čo rok, pred Vianocami obdarovávame rodinky Embarassed s členom so zdravotným znevýhodnením, rodinky v núdzi, osamelých seniorov. Aj keď nám tento deviaty ročník neumožnil zorganizovať hromadné podujatie s hudbou, posedením a kapustnicou, našli sme spôsob. Navštívili sme rodinky osobne Innocent. A aj keď ich bolo menej než po minulé roky, ich prekvapenie, radosť a dojatie bolo obrovské . Ešte aj dnes, s odstupom niekoľkých dní, nám posielajú ďakovné sms - emaily. A nás to opäť len utvrdzuje v tom, aby sme neprestávali byť ľuďmi a mali otvorené oči i srdcia Kiss.

Rodinkám želáme krajšie Vianoce a ďakujeme tým, ktorí nám pomáhali s nákupom a odovzdávaním. Taktiež ďakujeme tým, ktorí nám finančne prispeli - pánovi Ladislavovi A., pani Kataríne M., spoločnosti SK Nic, s.r.o., našej pani riaditeľke, ktorá všetko pripravila, odovzdala a napiekla pre rodiny koláče. Spoločne sme tak pomohli 28 ľuďom Kiss.

Želáme Vám krásne, požehnané vianočné sviatky prežité v zdraví.

 

 

 

 

 

  

 

Anketa

Pociťujete potrebu posunúť sa v živote, alebo v práci?
 

Vyhľadávanie

Kto je on-line

We have 16 guests online

Návštevnosť

Members : 242
Content : 184
Content View Hits : 361430