Prístav nádeje

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Získali sme ďalšie významné ocenenie!

E-mail Print PDF

 

 Národné dobrovoľnícke ocenenia Dobrovoľník roka 2020 poznajú svojich majiteľov! Marcela Václavková Konrádová, naša riaditeľka, je medzi nimi Embarassed.


Historicky po prvýkrát sa prepojenia dočkali tradičné každoročné dobrovoľnícke ocenenia v krajoch Srdce na dlani a na národnej úrovni Dobrovoľník roka, ktoré priniesli aj historické ročníky s mimoriadnym množstvom nominácií aj ocenených.

Už krajské oceňovanie Srdce na dlani bolo rekordné, keď sa doň vôbec po prvýkrát zapojilo všetkých 8 krajov Slovenska a zaznamenalo rekordný počet nominácií. Zároveň po prvýkrát hodnotiaca komisia vyberala spomedzi všetkých zúčastnených nominácie na národné ceny Dobrovoľník roka 2020, ktoré priniesli nečakaný počet ocenených.

Držitelia národných cien boli vyhlásení na tradičnom slávnostnom podujatí, ktoré sa pre pandémiu uskutočnilo online. Je symbolické, že práve v časoch, kedy je solidarita mimoriadne dôležitá, došlo k spojeniu dobrovoľníckych ocenení, ktoré zaznamenali svoje historické míľníky. 

„Veľmi ma teší, že tak ako po iné roky, aj za rok 2020 sme mali niekoľko desiatok veľmi kvalitných nominácií. Vybrať z nich víťazov nebolo jednoduché. Odborná komisia posudzovala každú zo 60 nominácií individuálne a zodpovedne. Som presvedčená, že ocenenia sú v správnych rukách,“ povedala po odovzdávaní cien Zuzana Vinklerová, výkonná riaditeľka slovenského Národného dobrovoľníckeho centra – CARDO, organizátora národného oceňovania Dobrovoľník roka. 

Ocenenou národnou cenou v kategórii DLHODOBÁ DOBROVOĽNÍCKA POMOC za rok 2020 je aj naša pani riaditeľka, Marcela Václavková Konrádová Smile

 Videovizitku nominovaných v kategórii Dlhodobá dobrovoľnícka pomoc si môžete pozrieť TU.

 Celý záznam z podujatia Dobrovoľník roka 2020 - odovzdávania ocenení Srdce na dlani si môžete pozrieť TU.

Srdečne blahoželáme!

 

Organizátorom podujatia Dobrovoľník roka 2020 – odovzdávanie ceny Srdce na dlani bolo CARDO - Národné dobrovoľnícke centrum v spolupráci s krajskými dobrovoľníckymi centrami zastúpenými Platformou dobrovoľníckych centier a organizácií. Podujatie sa konalo pod záštitou ministra zahraničných vecí a európskych záležitostí SR Ivana Korčoka.

 

 

 

Anketa

Pociťujete potrebu posunúť sa v živote, alebo v práci?
 

Vyhľadávanie

Kto je on-line

We have 19 guests online

Návštevnosť

Members : 242
Content : 184
Content View Hits : 361457