Prístav nádeje

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Vianočný balík pomoci - rozdávame srdcia, darujeme pomoc

E-mail Print PDF

 Blíži sa ďalší ročník vianočnej pomoci a vy už teraz môžete nominovať rodinu, ktorej pomôžeme prežiť štedrejšie vianočné sviatky Embarassed.

 
Aj tento rok sme tu pre rodiny s členom so zdravotným znevýhodnením a už 11.-ty krát Vám podávame pomocnú ruku Embarassed. V súčasnosti robíme všetko preto, aby sme mohli pomôcť čo najväčšiemu počtu rodín, pripravujeme Vianoce Smile - balík potravín dlhodobej spotreby a drogistický tovar, oslovujeme partnerov a donorov.
 
Každoročne sa nám nahlasuje viac rodín v núdzi. Tento rok je náročnejší aj z dôvodu vysokej inflácie, zvýšených výdavkov na pohonné hmoty a celkové zvýšenie cien potravín. Urobíme všetko preto, aby sme Vám spolu s dobrovoľníkmi pripravili štedré VIANOCE Smile.
 
Nominujte rodinu - napíšte nám na This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it o rodine, ktorej by sme mali pomôcť. Napíšte nám o rodine, ktorá má minimálne jedného člena rodiny s ťažkým zdravotným znevýhodnením a ktorá sa nachádza v sociálnej núdzi. Uprednostnená bude rodina, ktorá od nás nedostala pomoc v rokoch 2021 a 2020. Je potrebné, aby daná rodina súhlasila s tým, že v prípade jej obdarovania nám poskytne fotografie s darom a osobne si príde dar prevziať do mesta Zvolen (termín bude v priebehu mesiaca december 2022). Svoje nominácie nám môžete zaslať najneskôr do 23.11.2022. Vybrané rodiny budeme kontaktovať po 28.11.2022.
 
V prípade, že sa Vám naša adresná pomoc páči a chcete nám pomôcť, môžete tak urobiť niekoľkými spôsobmi.:
 
1) Finančnú pomoc nám môžete zaslať na účet č. SK59 7500 0000 0040 1530 0792 do poznámky uveďte prosím "DAR".
Za Vaše peniažky dokúpime potraviny dlhodobej spotreby a drogistický tovar. 
 
2) Môžete nakúpiť potraviny dlhodobej spotreby a drogistický tovar (prípadne nás kontaktovať a budeme Vás informovať o tom, čo nám v balíčkoch ešte chýba) a my si ho v rámci mesta Zvolen a Banská Bystrica prídeme vyzdvihnúť. Darovaný tovar prerozdelíme medzi rodiny.
 
3) Môžete nám pomôcť svojou dobrovoľníckou činnosťou - pri obdarovávaní rodín.
 
 
V prípade otázok nás kontaktujte na This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it  
 
 
Tešíme sa na stretnutie s Vami Smile a každému ďakujeme za pomoc!
 

Anketa

Pociťujete potrebu posunúť sa v živote, alebo v práci?
 

Vyhľadávanie

Kto je on-line

We have 13 guests online

Návštevnosť

Members : 242
Content : 184
Content View Hits : 361434