Prístav nádeje

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Vianočná výzva

E-mail Print

 Bude dvanásty ročník vianočnej pomoci? Žiadosti o pomoc na rok 2023 sú spustené...

 

Aj tento rok si kladieme tú istú otázku, dokážeme aj v tomto roku pomôcť rodinám s členom so zdravotným postihnutím, osamelým seniorom, či inak núdznym ľuďom prežiť krajšie Vianoce na nadchádzajú Nový rok?

Žiaľ, v tejto chvíli Vám vieme povedať len to, že robíme všetko preto, aby sa dvanásty ročník vianočnej pomoci uskutočnil. Oslovujeme darcov, vyrábame výrobky do aukcii, ktoré potom pretavíme na finančný príspevok, za ktorými nakúpime a pripravíme všetko, čo k pravým Vianociam patrí. Radi by sme obnovili tradíciu spred pandémie Covid 19, kedy sme sa spoločne všetci stretli pri štedro-vianočnom stole, pri nami navarenej kapustnici s balíkom potravín, drogérie, hračiek i ošatenia.

Od 25. septembra 2023 zároveň spúšťame prijímanie žiadosti Vianočnej pomoci na rok 2023. 

Napíšte nám prostredníctvom korešpondenčnej adresy: Prístav nádeje, o.z., Družstevná 2410/16, Zvolen 960 01 alebo emailu This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it   o Vašej životnej situácií. O tom, koľko má členov, akým zdravotným znevýhodnením trpí minimálne jeden člen Vašej domácnosti. Pripíšte, či - ako -  kedy sme Vám už pomohli a prečo by sme mali pomôcť práve Vám. Taktiež môžete napísať o tom, ako sa počas roka snažíte pomôcť si sami, čo všetko musíte prekonávať a kto Vám na Vašej neľahkej ceste pomáha. Pripíšte, koľko rokov majú Vaše deti a aký darček by ich potešil (darček do hodnoty 15 €). Taktiež uveďte, akú veľkosť oblečenia nosia (nakoľko sa snažíme robiť aj zbierku zánovného oblečenia). Pripíšte kontakt na seba, alebo na rodinu, pre ktorú pomoc žiadate. Nezabudnite prosím, že primárne pomáhame osobám so zdravotným znevýhodnením (deťom i dospelým), osamelým seniorom a ľuďom nachádzajúcim sa v neľahkej životnej situácií. Svoje žiadosti (prípadne aj obrázok ako si Vianoce prestavujete, čo by Vám pod stromčekom potešilo) nám posielajte najneskôr do 10.novembra 2023.

Nakoľko každoročne obdržíme obrovské množstvo žiadosti,  uprednostníme rodiny, ktoré od nás pomoc ešte nedostali. Je to z dôvodu, aby sme dokázali pomôcť čo najväčšiemu počtu rodín. V každom prípade naša pomoc je adresná, a preto pomáhame najmä rodinám v Banskobystrickom kraji. Podmienkou totiž je osobné odovzdávanie daru, a preto píšte len ak ste, alebo dokážete prísť, do Zvolena. Vybrané rodiny budeme kontaktovať. 

Verte, že už teraz robíme všetko preto, aby sme dokázali pomôcť a vyhovieť každej žiadosti. A už teraz pripravujeme pre Vás tie najkrajšie a štedré Vianoce Smile. 

 

 PRE DARCOV - PODPOROVATEĽOV:

V prípade, že sa Vám naša adresná pomoc páči a chcete nám pomôcť, môžete tak urobiť niekoľkými spôsobmi.:
 
1) Finančnú pomoc nám môžete zaslať na účet č. SK59 7500 0000 0040 1530 0792 do poznámky uveďte prosím "DAR".
Za Vaše peniažky dokúpime potraviny dlhodobej spotreby a drogistický tovar. 
 
2) Môžete nakúpiť potraviny dlhodobej spotreby a drogistický tovar (prípadne nás kontaktovať a budeme Vás informovať o tom, čo nám v balíčkoch ešte chýba) a my si ho v rámci mesta Zvolen a Banská Bystrica prídeme vyzdvihnúť. Darovaný tovar prerozdelíme medzi rodiny.
 
3) Môžete nám pomôcť svojou dobrovoľníckou činnosťou - pri obdarovávaní rodín.
 
 
V prípade otázok nás kontaktujte na  This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it  
 
 

Tešíme sa na stretnutie s Vami Smile a každému ďakujeme za pomoc! 

 

Anketa

Pociťujete potrebu posunúť sa v živote, alebo v práci?
 

Vyhľadávanie

Kto je on-line

We have 11 guests online

Návštevnosť

Members : 242
Content : 184
Content View Hits : 361404