Prístav nádeje

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Vianočná pomoc 2023

E-mail Print PDF

 
 Vianočná pomoc 2023 je za nami! Embarassed
 
Vianočná pomoc 2023 je za nami!

Dnes bol skutočne výnimočný deň. 3.december, Medzinárodný deň osôb so zdravotným postihnutím a súčasne aj prvá adventná nedeľa. Deň, kedy sa zapaľuje prvá sviečka NÁDEJ.
A ja verím, že dnes sme tú nádej vniesli do rodín.
Bol to deň, kedy sme pomohli mnohým rodinám, kedy sme odovzdali viac ako 560 kilogramov potravín, niekoľko vriec ošatenia a hračiek, drogériu a splnili želania každého jedného obdarovaného - osobám so zdravotným znevýhodnením, osamelým seniorom a rodinám v núdzi. Rodinky si tak okrem iného odniesli napríklad kapsičky pre mačiatko, brikety na kúrenie, kozmetické balíčky, náramky, nové čižmy, plyšové psy a mnoho iného.
Bol to deň, kedy sme boli dojatí už ráno, keď nabehli muži - ženy a začali všetko to, čo sme pripravili, nosiť do áut.
Je za nami 2 a pol mesiaca práce. Práce od oslovovania spoločností, ktoré by sa stali partnerom tohtoročnej vianočnej pomoci, cez písanie žiadostí, draženie obrazov, za ktoré sme následne kupovali všetko potrebné, až po zbieranie hračiek a ošatenia.
Bez pomoci by to nešlo. A preto nesmierne ďakujeme všetkým partnerom a jednotlivcom, ktorí sa o tohtoročné Prístavácke Vianoce zaslúžili Smile.
ĎAKUJEME za hudobné vystúpenie pánovi Gajdošovi zo Súkromného Konzervatória Pink Harmony, spoločnosti Inmedia Zvolen, spoločnosti Sk-Nic, spiločnosti Giana, spoločnosti MPC Cessi a.s., spoločnosti Bell Zvolen, spoločnosti Podravka, spoločnosti Bonduelle a mnohým jednotlivcom - rodine Fekiačovej, Piešovej, Zelenajovej, Vašutovej, Jantošovek, Nemocovej, Paule Kamodyovej, rodine Hargašovej, rodine Chovanovej, Kaplánovej, Višváderovej, Madovej, rodine Šípkovej, pánovi Lipnickému, pánovi Martinovi Kermietovi a v neposlednom rade všetkým, bez ktorých by tento deň nebol taký dokonalý.
Ďakujeme za úžasných ľudí, našich priateľov a podporovateľov tohto projektu za ich aktívnu pomocKiss.
Sme unavení, veľmi unavení, ale šťastní Smile.
Ďakujeme a snáď si to o rok zopakujeme Wink.
...veď NÁDEJ zomiera posledná.
 
 
A teraz poďte aspoň trošku nahliadnuť za dvere Vianočnej pomoci Wink.  
 
Video TU.  Fotogaléria TU.
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
  


 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Anketa

Pociťujete potrebu posunúť sa v živote, alebo v práci?
 

Vyhľadávanie

Kto je on-line

We have 9 guests online

Návštevnosť

Members : 242
Content : 184
Content View Hits : 353662