Prístav nádeje

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Nominujte výnimočných ľudí - Zrnká pomoci

E-mail Print PDF

Oceňte výnimočných ľudí, ktorí svojou dobrovoľníckou prácou urobili Vaše mesto alebo tento svet o čosi krajším a lepším, a to nezištnou prácou bez nároku na finančnú odmenu. Ocenenie Zrnká pomoci je prejavom vďaky, pozornosti a úcty za dobrovoľnícku, nezištnú pomoc. 

Nominovať môžete jednotlivcov, ale aj kolektívy či manželské dvojice pôsobiace v sociálnej, zdravotníckej, kultúrnej, vzdelávacej, enviromentálnej oblasti a v oblasti práce s deťmi a mládežou.

Vyplňte prihlasovací formulár, ktorý nájdete na konci tohto odkazu alebo onedlho v regionálnych novinách My, s názvom Nominácia na ocenenie „Zrnká pomoci“ a pošlite nám prihlášku e-mailom na adresu This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it alebo na poštovú adresu Prístav nádeje, o.z., Družstevná 2410/16, Zvolen 960 01 s heslom „Zrnká pomoci“ a to do 10.09.2013.

Z prihlásených nominantov Prístav nádeje, o.z. vyberie troch jednotlivcov a tri kolektívy, ktorým bude udelené ocenenie Zrnká pomoci a špeciálny darček počas benefičného koncertu Žijeme spolu 1. októbra 2013 v Banskej Bystrici za účasti predstaviteľov mesta a médií.

Zaslaním prihlášky zároveň vyslovujete súhlas s pravidlami a so spracovaním osobných údajov.

Nominačný hárok v pdf

Nominačný hárok v doc 

 

 

Anketa

Pociťujete potrebu posunúť sa v živote, alebo v práci?
 

Vyhľadávanie

Kto je on-line

We have 29 guests online

Návštevnosť

Members : 93
Content : 142
Content View Hits : 167600